
Дитячий борд "Мікі Маус" Bambi, дитині від 6 років, колеса зі світлом, 55х14х10 см., різнобарвний
- В наявності
- Код: RSC195603
864 ₴
Пеніборд із зображенням Мікі Мауса — це крутий і стильний скейтборд, який стане чудовим подарунком для шанувальників класичних мультфільмів. Дека цього пенні борда має розмір 55 см, що робить його зручним і маневреним. Однак, найцікавішою особливістю цього пенні борда є світні колеса, які створюють яскравий і ефектний світловий ефект під час катання. Це не тільки робить пінні борд з Мікі Маусом привабливішим візуально, але й підвищує безпеку катання в темну пору доби. Загальна конструкція пінні борда з Мікі Маусом гарантує довговічність і високу продуктивність, роблячи його ідеальним вибором для новачків і досвідчених скейтбордистів.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Особливості: Світлові ефекти.
- Розмір: 55х14х10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 14 см |
| Товщина | 10 см |
- Ціна: 864 ₴


