
Дитячий скейт "Пенні борд" Bambi, від 6 років, PU-колеса зі світлом, максимальне навантаження 70 кг,55х15 см, червоний
- В наявності
- Код: RSC20422
734 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пеніборд — це компактна скейтборд-дошка, яка має металеві кріплення й колеса з PVC матеріалу. Ця дошка дуже легка та маневрена, що дає змогу легко керувати та виконувати різноманітні трюки. Також вона має стильний дизайн, який може задовольнити смак шанувальників скейтбордингу. Загалом, ця дошка є чудовим вибором для тих, хто шукає зручне та якісне скейтборд-обладнання.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Легка дека зроблена з міцного формованого пластику.
- Довжина деки — 55 см, ширина — 15 см.
- Принт нанесений на деку з одного боку.
- Колеса PU, d = 6 см.
- Максимальне навантаження 70 кг.
- Колеса зі світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 734 ₴


