
Дитячий біговел "Мотобайк" DOLONI TOYS 0139/64 музичний
- В наявності
- Код: R0139/64
1 220 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл-каталка з ручкою для перенесення. Має великі колеса, діаметр коліс 21 см. На мотоциклі напис "Доброго вічора, Мі з Прикраси". Під час повороту керма переднє колесо теж повертається. мотоцикл має зручне сидіння. Мотоцикл зі звуками сирени та звуки двигуна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 220 ₴


