
Конячка-гойдалка Doloni Toys 05550/5 Малинова
- В наявності
- Код: R05550/5
737 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава пластикова конячка-гойдалка вразить маленького жокея. Дуже зручна, стійка, з ручкою. Габарити в упаковці: 90 x 50 x 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 550 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 737 ₴


