
Генератор мильних бульбашок для дитини "Динозавр" Bambi, зі світлом і звуком, на батарейках, фіолетовий
- В наявності
- Код: RZR161(Violet)
527 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний динозавр така іграшка чудово підходить для розваг на свіжому повітрі, особливо влітку. Функції: світло, — звук, — пропускає мильні бульбашки, — рух.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Працює від 3 батарейок типу АА до комплекту не входять.
- Розмір упаковки: 14,2 х 14,2 х 21,8 см.
- Паковання коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 142 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Висота | 142 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 527 ₴


