
Креативна творчість "Pony Castle" BPS-01-01U з м'якою іграшкою
- В наявності
- Код: RBPS-01-01U(Pink)
593 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Pony Castle» — це неймовірне поєднання всього, що так подобається дітям. По-перше, яскраві сюрпризи та улюблені іграшки. А по-друге, захопливий інструмент для творчості та пізнання навколишнього світу. Завдяки «Pony Castle» діти не просто розвиваються, а й роблять це з величезною цікавістю та задоволенням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 593 ₴


