влевовправо

Дитячий скейт-піні борд "Skull" 24" Bambi, від 6 років, з ручкою, PU колеса зі світлом, 60х17 см., чорний
- В наявності
- Код: RSC20520
800 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пеніборд із декою завдовжки 60 см також є популярним розміром для цього типу скейтборда. Довжина деки 60 см забезпечує стійкішу та плавнішу їзду на швидкості, а також велику площу для стояння та виконання трюків. Такий розмір деки зазвичай має ширину приблизно 17 см і висоту приблизно 10 см. Це дає змогу зберігати баланс і контролювати швидкість під час катання.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Розміри дошки: 60х17 см.
- Особливості: Світлові ефекти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 800 ₴



