Конструктор PIXEL HEROES "Трицератопс" VTK 0106, 571 деталь
- В наявності
- Код: RVTK 0106
523 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-конструктор Vita toys Піксель Трицератопс — це найкращий спосіб розважити дітей і дорослих, які люблять конструювання. Він розвиває творче мислення, уяву, просторове сприйняття та логічне мислення. Це прекрасний спосіб провести час разом із сім'єю та друзями! Кількість деталей: 571.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 571 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 523 ₴


