
Іграшка для дітей «Качелі» Doloni Toys 0152/9
- В наявності
- Код: R0152/9
828 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі гойдалки підвісні ТМ Doloni 0152 можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Компактні, легко перевозяться із собою під час поїздок до родичів або відпочинку. Гойдалка має яскраві соковиті кольори, які інтуїтивно подобаються маленьким дітям. Створіть дитині дитячий майданчик не виходячи з дому. Виріб відповідає всім санітарно-технічним нормам України та виготовлений із харчового пластику. Рекомендований вік дитини: від 8 до 3-х років. Габарити виробу: 40 × 32 × 40 см. Максимально допустиме навантаження: 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Довжина | 40 см |
- Ціна: 828 ₴


