влевовправо

Розвиваюча іграшка для дітей Бізіборд Temple Group, від 9 місяців, 70х60 см, коричневий
- Немає в наявності
- Код: RTG1000012
2 029 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нехай ваша дитина безпечно досліджує маленькі елементи реального життя. Повністю ручна робота та ручний розпис із безпечних для дітей елементів, згладлених і пофарбованих безпечною для дітей, нетоксичною фарбою. Сенсорна іграшка, що належить до категорії іграшок Монтессорі. ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЦІЄЇ ГРИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РОЗВИТКУ ДИТИНИ:
- - Покращує концентрацію та пам'ять
- - Стимулює навчання через експерименти
- - Розвиває дрібну моторику
- - Сприяє критичному мислення.
- - Розпізнавання форми
- — Зупинка цілей
- — Вчить терпіння
- — Формує відчуття досягнення
- — Покращує логічне мислення
Стане унікальним подарунком на будь-який випадок, а коли діти перестануть з ним грати, його можна поставити на полицю або залишити на пам'ять. Стане чудовим подарунком на дитячу вечірку, день народження тощо. Це тип подарунка, який ви можете передавати з покоління в покоління.
Бізіборд ручної роботи:
- • Ідеально підходить для дітей від 9 місяців до 3 років.
- • Ручна робота з натуральної фанери.
- • Покритий фарбою на водній основі, безпечною для дітей.
- • Розміри: 70x60 см
- • Кожен кут/крайка заокруглені, відшліфовані та відполіровані, оскільки ми дбаємо про безпеку дитячих ручок під час гри
- . • Усі матеріали БЕЗПЕКИ, ми НЕ використовуємо токсичні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temple |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 2 029 ₴



