влевовправо

Розвивальний планшет для читання «Англійська мова» Ubumblebees, дитині від року, 74 плашки з буквами
- В наявності
- Код: RPSD254
482 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет для вивчення англійської мови. Збери слово на малюнку.
Комплектація: основа-планшет, 74 плашки з буквами, 2 плашки-знаки та 84 картки з картинками різної тематики: звуки тварин, пори року, спорт, продукти, частини тіла, рослини, погода тощо. Дитині необхідно вибрати картку і скласти з букв намальоване на ній слово.
Збираємо слова, вчимо літери та склади, рахуємо та сортуємо літери.
1. Розвиток логічного та понятійного мислення.
2. За допомогою такого методичного матеріалу діти пізнають навколишній світ.
3. Розвивається дрібна моторика. Дістаючи і вставляючи певним чином деталі сортера, відмінно тренуються пальчики.
4. Працює зорова пам'ять, тренується увага і посидючість.
Характеристики:
- Бренд: Ubumblebees;
- Матеріал: дерево;
- Тип: Сортер;
- Вікова група: Від 1 року/;
- Вид: Розвиваючі;
- Упаковка: Поліетиленовий пакет;
- Габарити: довжина 21.5;
- Габарити: ширина 5;
- Габарити: висота 14;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Висота | 14 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 482 ₴






