Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн збірний каркасний BestWay 56457: Виробник-BestWay Серія — Power SteelТрьохшаровий ПВХ з армувальною сіткою з поліестеруКлас ПВХ преміальний Підвищений захист від механічного та UV впливу Обертальна товщина стінок 0.60-0.90 ммМеталічний каркас з антикорозійним покриттям Внутрішня обробка чаші під блакитну мозаїкуСпусковий клапан Складається швидко й без інструментівФактична довжина 412 смФактична ширина 201 см Довжина з каркасом 472 см Ширина з каркасом 261 смВисота басейну 122 см макекс. об'єм басейну 8124 л (у разі заповнення 90%) Комплектація BestWay 56457 (56244): Каркасний басейн 412 х 201 х 122 см Пресочний фільтрувальний насос BestWay 58515, продуктивністю 3028 л/годДозатор для рівномірного розподілу хімії Лестниця BestWay 58336Упаковка картонна коробка Вес- 75 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 8124 л |
| Довжина | 412 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
- Ціна: 32 205 ₴



