
Постільний комплект у дитяче ліжко Twins Evo Жаби 7 елементів зелений, набір постелі для немовляти
- Немає в наявності
- Код: 4037-А-014
900 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вам комплект Twins Evolution Жабента А-014. Ця модель призначена для ліжечко розміром 120х60 см. Дизайн комплекту — веселі жабенята в поєднанні з ніжними та світлими квітами подарують Вашому малюкові ніжний і спокійний сон. Малюнок не вицвітає з часів і витримує безліч прань. Постіль зроблена з бавовняної тканини, приємної на дотик. Вона добре пропускає повітря і зберігає тепло, тому у своєму ліжечку Ваш малюк не спітніє й не замерзне.
До комплекту Twins Evolution Лягушата" А-014 входить:
- 1 шт. - Укривало (розмір: 120х90). Воно має прекрасну повітропроникність і дуже практичне у використанні.
- 1 шт. - Простирадло (розмір: 120х90)
- 1 шт. - Підковдра (розмір: 120х90)
- 1 шт. - Наволочка (розмір: 60х40)
- 1 шт. - Подушка (розмір: 60х40)
- 4 шт. - Бортики (захист)
- 1 шт. - Балдахін.
- Балдахін розміром 4х1,7 м. Кріпиться на спеціальну стійку та регулюється по висоті. Ваш малюк почуватиметься, немов у будиночку, захищеним і щасливим.
Характеристики:
- Бренд: Twins.
- Кількість: 7 елементів.
- Тканина: бавовна 100% (бязь).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Зелений |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Основні | |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 |
| Довжина наволочки | 60 |
- Ціна: 900 ₴


