
Дитяча коляска для двійні Euro-Cart Doblo 2024, прогулянкова коляска для двох дітей, коляска для близнюків та погодок
- В наявності
- Код: EGDOB24-16
18 120 ₴
DOBLO від EURO CART — візок для двох дітей. Ідеально підходить як для близнюків, так і для однорічних дітей (новонароджених і дітей старшого віку до 22 кг).
Сидіння призначені для дітей вагою до 22 кг, що дає змогу використовувати коляску тривалий час.
Коляска DOBLO має всі колеса з амортизацією. Передні колеса саморегульовані з можливістю блокування для руху прямою.
DOBLO здивує вас своєю маневровістю і легким підбиранням.
Багато користувачів оцінюють його керування як більш комфортне, ніж багато коляски, призначені для однієї дитини.
Переживаєте, що дитяча коляска з двома сидіннями, розташованими поруч, може бути занадто широкою? Не буде.
DOBLO має ширину 74 см, тому з комфортом пройде практично в будь-який дверний отвір. Це не означає, що сидіння вузькі.
Така ширина була досягнута завдяки заглибленню задніх ніжок коляски. У результаті задні колеса не виступають за контури рами.
Обидва сидіння коляски DOBLO повністю незалежні. Вони мають окремі регулювання спинки та підніжки. Дитячі поручні та чохли для ніжок також окремі.
У сонячні дні неодмінно знадобляться великі навіси від сонця з додатковими знімними секціями та сонцезахисними дашками.
Внутрішнє оздоблення кабінок чорного кольору, щоб ще краще затримувати сонячні промені.
Тканини мають фільтр UV50+. Безпека ваших дітей гарантує сертифікат безпеки, що підтверджує відповідність коляски стандартам EN 1888-1 та EN1888-2: 2018. Сидіння обладнані 5-точковими ременями безпеки.
Характеристики:
- - коляска для двійні або дітей рік у рік;
- - сидіння для дітей вагою до 22 кг;
- - сертифіковано відповідно до EN 1888-1 та EN 1888-2: 2018;
- - можливість придбати та встановити одну або дві м'які люльки (люльки) для дітей до 9 кг;
- - дощовик;
- - 2 накладки на ніжки;
- - 2 ремені безпеки;
- - 2 навіси від сонця з додатковими секціями та навісом;
- - вентиляційна панель у задній частині купола;
- - оглядовий отвір у куполі;
- - ручка оброблена екошкірою;
- - тканина з фільтром UV50+;
- - всі колеса амортизовані;
- - передні колеса з гальмами, що саморегулюються;
- - великий кошик під коляскою;
- - 4-ступенева регульована спинка;
- - регульована підніжка;
- - м'яка люлька з м'якою основою й боками;
- - система складання однією рукою.
Розміри:
- Розкладений із колесами: 74 х 91 х 107 см;
- У складеному вигляді з колесами: 74 х 88 х 37 см;
- У складеному вигляді без коліс: 74 x 78 x 30 см;
- Ширина сидіння: 32 см;
- Висота спинки: 49 см;
- Глибина сидіння: 21 см;
- Довжина підніжки: 17 см;
- Діаметр коліс: спереду 19 см, ззаду 24 см;
- Вага: 15,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro-cart |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 2 (Для двійні) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Сірий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 91 см |
| Довжина | 74 см |
| Висота | 104 см |
| Ширина сидіння | 32 см |
| Висота спинки | 49 см |
| Діаметр передніх коліс | 19 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
- Ціна: 18 120 ₴


