
Постіль у дитяче ліжечко Twins BE HAPPY 4 елементи бежевий, змінний комплект для новонародженого
- В наявності
- Код: 3078-TBH-02
1 490 ₴
Змінне ліжко в дитяче ліжечко Be Happy від Twins, що складається з подушки, 2 наволочок, підковдри та простирадла — це прояв щирої турботи про вашу дитину.
Виготовлена із сертифікованого OEKO-TEX органічного попліну, ця змінна постіль для немовлят дарує солодкий сон.
М'яка, гіпоалергенна, повітропроникна тканина забезпечує ідеальний мікроклімат у ліжечку.
✔ Постіль для малюка: не линяє, не скочується, залишається м'яким після багаторазового прання
✔ Зручне простирадло на гумці — надійно фіксується на матраці, забезпечуючи гігієнічність і комфорт
✔ Також додатково ви можете придбати кокон-позиціонер з цієї колекції!
✅ Виробник: Twins (Україна)
✅ Розміри комплекту:
- Підковдра: 90×120 см
- Наволочка (2 шт.): 40×60 см
- Простирадло на гумці: 120×60 см
✅ Догляд: прання за температури 30-40 °C у делікатному режимі
Це змінне дитяче ліжко з нової колекції доступне до замовлення на сайті або у фірмовому магазині в місті Луцк!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Наволочка |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Поплін |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 490 ₴


