
Універсальна москітна сітка на коляску Twins біла, москітна сітка на гумці для дитячої коляски, захист від комах
- В наявності
- Код: 8010-01
384 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Москітна сітка Twins "Універсальна" — це додатковий аксесуар універсального типу до всіх типів колясок.
Москітна сітка захистить Вашого малюка від комах під час прогулянок на свіжому повітрі. Стане справжнім лицарем Вашого немовляти від комарів, бджіл та інших комах, що літають! Універсальна москітна сітка підходить для більшості дитячих універсальних колясок, тому підходить не тільки для дитячих колясок, але також для переносок і манежів-ліжко. Для надійного закріплення на всьому периметрі аксесуара проходить гумка.
Якщо стандартна комплетація коляски не передбачає наявність москітної сітки в комплекті, ви зможете купити її додатково. Передбачене віконце на блискавці.
Характеристики:
- Колір: білий.
- Розмір: 105х37х56 см.
- Виробник: Twins
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антимоскітна сітка |
| Колір | Білий |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 384 ₴


