влевовправо

Змінна постіль на дитяче ліжко Twins Comfort С-016 Ведмедики з зірками 3 елемента, рожева
- В наявності
- Код: 3051-C-016
420 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінна постіль Twins Comfort — комплект, який підійде до будь-якого набору постільної білизни Twins. Пропонований комплект виготовлений у білих і пастельних кольорах із друкованим малюнком. Простирадло на гумці. За потреби можна купити ковдру та подушку на нашому сайті.
Характеристики:
- Матеріал: 100% бавовна;
- Розміри підковдри: 90*120 см.
- Розміри наволочки: 40*60 см.
- Розміри простирадла: 120*60 см (простирадло на гумці).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 80 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | гіпоалергенна тканина |
| Набивання захисту : | холофил(антиалергийное волокно) |
- Ціна: 420 ₴



