
Дитяче ліжко з бортиками в ліжечко 8 елементів з балдахіном Twins Dolce Loving bear D-010
- В наявності
- Код: 4062-D-010
2 885 ₴
Серія дитячої постільної білизни Dolce Loving bear — витончена та досконала у виконанні постіль від Twins, створена з урахуванням вимог сучасних батьків, вироблена у витриманому європейському стилі. Щоб забезпечити малюкові спокійний і здоровий сон, використана виняткова за якістю та м'якістю 100% американська бавовна, проста у використанні, пранні та пранні, що забезпечує збереження первісної форми.
Twins Dolce — це гіпоалергенна тканина та наповнювач, безпечна конструкція та зручне використання. До комплекту входить усе необхідне. До того ж усі елементи гармонійно підібрані за колірною гамою. Затишний дитячий постільний комплект Twins Dolce ніжно й органічно виглядає в будь-якому ліжечку. Витончений балдахін чудово гармонує до комплекту, також має захисну функцію від комах. Тримач для балдахіна до комплекту не входить. У великому практичному кишені зручно зберігати необхідні предмети, які можуть знадобитися для догляду за дитиною вночі. Двусторонний бампер закриває дитяче ліжечко по периметру, а також захищає від прямих протягів, ударів під час сну та ігор у ліжечку. Оскільки бампер складається із 6 частин, у міру зростання малюка, ви можете відкривати потрібні для мами частини ліжка, прибираючи бортики. Чохли знімні, на блискавці. Наповнювач бортиків — синтепон.
Комплектація Twins Dolce Loving bear:
- Подушка 60 * 40;
- Наволочка на замку 60 * 40;
- Ковдра 120 * 90;
- Підковдра на замку 120 * 90;
- Простирадло на гумці;
- Бампер 360 см — 6 шт.;
- Кишеня 40 * 40 см;
- Балдахін (матеріал бавовна та шифон) 1.60 * 4 м.
Для ліжечка розміром 120 × 60 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Ширина простирадла | 95 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Основні | |
| Подарункова упаковка | False |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Призначення | Для ліжка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 |
| Ширина наволочки | 40 |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | True |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набивання захисту : | холофил(антиалергийное волокно) |
- Ціна: 2 885 ₴






