-35%Дитяча постіль для ліжечка з балдахіном Twins Standart Ведмедики з зірками C-018, теракот (9032)
- В наявності
- Код: T9032
2 552 ₴
1 659 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче ліжко для ліжечка Twins Standart Ведмедики із зірками C-018, теракот (9032)
Twins Standart — це гіпоалергенна тканина та наповнювач, безпечна конструкція та зручне використання. До комплекту входить усе необхідне. До того ж усі елементи гармонійно підібрані за колірною гамою. Балдахін має захисну функцію від комах, які можуть залетіти в дитячу кімнату. У навісних кишенях зручно зберігати необхідні дрібнички, які можуть знадобитися дитині вночі. Бампер захищає від прямих протягів, ударів під час сну та ігор у ліжечку.
Комплектація
- 1 шт. - Укривало (розмір: 120х90). Має прекрасну повітропроникність і дуже практичне у використанні.
- 1 шт. - простирадло на гумці;
- 1 шт. - підковдра (розмір: 120х90);
- 1 шт. - наволочка (розмір: 60х40);
- 1 шт. - подушка (розмір: 60х40);
- 1 шт. - кишеня 70 x 60 см;
- 3 шт. - бортики (захист) — закривають ліжко по периметру, складаються з 3 частин, чохли не знімаються;
- 1 шт. - балдахін.
Для ліжечка розміром 120×60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплект білизни |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | Ведмедики з зірками |
- Ціна: 1 659 ₴


