
Дитячий горщик пластиковий антиковзаючий Tega Royal PO-060 без музики, чорно-білий
- Немає в наявності
- Код: RL-001-103-C
221 ₴
Вибираючи горщик для дитини, дуже важливо враховувати її думку, адже це впливає на те, чи захоче вона проводити з нею багато часу. Обов'язково дізнайтеся, який колір йому подобається, який малюнок він би хотів бачити.
Горщик Tega RL-001 Royal виготовлений із високоякісного пластику, повністю гіпоалергенний, тому безпечний для життя та здоров'я малюка. Основа горщика спеціально розширена та має зручні лапки, за допомогою яких малюк зможе сам піднятися з горщика. Ергономічна форма виготовлена з урахуванням анатомічних особливостей дитини, тому їй буде зручно тривалий час сидіти, хребет не втомлюватиметься.
Щоб купити горщик для Вашого малюка, скористайтеся каталогом нашого інтернет-магазину, а у разі виникнення будь-яких питань телефону телефону телефонуйте за номером. Наш менеджер обов'язково Вам допоможе!
Характеристики:
- вікова категорія: приблизно з 9 місяців;
- спеціальна ергономічна та зручна форма;
- широка постачання ніжок запобігає перекиданню;
- висока спинка для підтримки постави;
- обмежувач запобігає проливанню рідини;
- розміри: 37,5х27х22,5 см;
- вага 0,29 кг;
- матеріали: високоякісний пластик, гума;
- виробник: Tega.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tega Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 37.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 22.5 см |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 221 ₴


